Araştırmaİlk, Orta Öğretim ve Lise Sınıfları

Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul Sancaktepe’de bulunan Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, meslek alanında yoğunlaşan öğrencilere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir okuldur. Meslek eğitimi sayesinde alanında kaliteli öğrencileri geleceğe kazandırma hedefini sürdüren Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, gerek meslek gerek ise etkinlikler anlamında oldukça başarılıdır.

Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nin eğitimdeki vizyonu değerlerini kaybetmeyen, araştırma ruhuna sahip, ekip çalışması yapabilen, ilgi ve yeteneklerini kullanmayı bilen bir nesil yetiştirmektir. Bu okulda eğitim alan öğrenciler, gerek okul imkânları gerek ise kadronun profesyonelliği ile birçok başarıya imza atmıştır.

Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Lise eğitiminde kendi ilgi alanına yönelmek isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alan Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında bilgi edinmek ve okulun sunduğu imkânları öğrenmek için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 103 öğretmen hizmet vermektedir.
  • Okulda eğitim gören öğrenci sayısı 1388’dir.
  • Okul binasının içerisinde 30 sınıf, 1 konferans salonu, 1 kütüphane, 1 spor salonu, 9 bilişim teknoloji sınıfı bulunmaktadır.
  • Meslek eğitimi alan öğrencilerin pratik yapabilmesi ve üretken olabilmesi için 49 adet atölye bulunmaktadır.
  • Öğrenciler, yabancı dil olarak İngilizce eğitimi almaktadır.
  • Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, yalnızca ders anlamında değil faaliyet ve spor alanında da desteklenmektedir. Okul öğrencilerinin ilçe, il, ülke ve hatta dünya başarıları bulunmaktadır.

Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim

Kaliteli bireyleri geleceğe kazandırmak amacıyla hizmet veren Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile iletişime geçmek için tercih edebileceğiniz birden fazla yol bulunmaktadır. https://samandiramtal.meb.k12.tr/ linki üzerinden okul sistemine e-posta gönderebilmeniz mümkündür. Ayrıca 0216 561 45 95 telefon numarasını kullanarak okul yönetimine bağlanabilirsiniz.

Samandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi adresi ise Abdurrahmangazi Mah. Müslüm Cad. No: 2 Samandıra Sancaktepe/İstanbul olmaktadır. Mesai günleri içerisinde okulu ziyaret ederek yönetim kadrosu ile konuşabilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ancak okula direkt olarak gitmeden önce iletişim numaralarını kullanarak okulun açık olup olmadığını öğrenmeniz tavsiye edilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu