Araştırma

Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul Kâğıthane mevkiinde yer alan Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, meslek eğitimi veren bir lise eğitim kurumudur.  Geleceğe iyi yetiştirilmiş ve eğitilmiş bireyler kazandırmak için hizmet veren okul, hem mesleki başarı hem de etkinliklerde gösterilen başarılar ile ön plana çıkmayı başarmaktadır.

Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrenciler, okulun vizyon ve misyonuna uygun olacak şekilde eğitim almakta ve pek çok projeye imza atmaktadır. Okulda bulunan imkânlar sayesinde öğrenciler icra edecekleri mesleklerini donanımlı bir şekilde öğrenebilme şansı bulmaktadır.

Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bilgi almak isteyen bireyler, aşağıdaki listeye göz atarak liseyi yakından tanıyabilmekte ve okulun sağladığı imkânları öğrenebilmektedir.

  • Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde faaliyet gösteren 80 eğitimci bulunmaktadır.
  • Lisede eğitim gören öğrencilerin sayısı ise 1025 olmaktadır.
  • Meslek eğitimi olarak hem bilişim teknolojileri hem de elektrik elektronik teknolojileri branşı bulunmaktadır.
  • Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi binasında bulunan teknik atölyeler, öğrencilerin üretme arzunu arttırmaktadır.
  • Lise öğrencileri tarafından yürütülen projeler arasında Öğrenci Dostu Okul, Okulum Temiz, Beyaz Bayrak, Etwinning gibi büyük başarılar mevcuttur.
  • Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, meslek eğitiminin yanı sıra spor aktivitelerine de önem vermektedir. Okulun birden fazla spor dalında ilçe, il ve ülke başarısı bulunmaktadır.

Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim

Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi yönetim ya da kadrosu ile iletişime geçmek isteyen bireyler, okulun resmi web sitesi olan https://profiloatl.meb.k12.tr/ linkine tıklayarak yetkililer ile iletişime geçebilmektedir.

İletişimi telefon ile sağlamak isteyen bireyler Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi numarası olan (212) 321 76 70’i kullanabilmektedir. Bunun yanı sıra okulun resmi web sitesi üzerinde e-posta gönderimi yapılabilmektedir.

Çağlayan Mahallesi Cendere Caddesi No: 10 Kâğıthane/İSTANBUL adresi ile de Profilo Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gidebilirsiniz. Mesai günlerinde okula gitmeniz durumunda yönetim kadrosu ile görülme sağlayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu