Araştırmaİlk, Orta Öğretim ve Lise Sınıfları

Ödev Kapakları İndir

Ödev kapakları performans ve proje ödevleriniz için vazgeçilmezdir. Performan kapakları ve proje kapakları İndirmek için aşağıda beğendiğiniz Ödev Kapakların üstüne tıklayabilirsiniz. Proje takımları, Proje ödevlerinizi aşağıdaki birbirinden güzel Ödev Kapaklarını İndirerek süslendirebilirsiniz. Sizler için en güzellerinden seçip sayfamıza ekledik elimize yenileri ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizin elinizde olup, beğendiğiniz ve bizimle paylaşmak istediğiniz ödev kapakları varsa iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Ödev Kapakları İndir

fizik9 fizik10 fizik7 fizik8 fizik6 fizik5 fizik2 fizik 1 fizik3 fizik4

ödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirödev kapakları i̇ndirmuhtsem karnaval

Diğer Ödev Kapakları

Genel Ödev Kapağı İndir
Türkçe Ödev Kapağı İndir
Tarih Ödev Kapağı İndir
Sosyal Bilgiler Ödev Kapağı İndir
Müzik Ödev Kapağı İndir
Matematik Ödev Kapağı İndir
İngilizce Ödev Kapağı İndir
Fen Bilimleri Ödev Kapağı İndir
Din Kültürü Ödev Kapağı İndir
Coğrafya Ödev Kapağı İndir
Atatürk Ödev Kapağı İndir
Biyoloji Ödev Kapağı İndir
Kimya Ödev Kapağı İndir

Ödev Kapakları Nedir

Okul hayatımız boyunca her girilen dersin sonunda hep bir şeyler öğrenme amacı vardır ve bu da bize aldığımız derslerden sonra öğrenilen davranışlar kazandırmıştır.

Bu sebeple işlenen konular ve bize öğretilenler sonucu yeteneklerimizin farkına varma ve özellikle en sevdiğimiz dersle ilgili merak edilen ve ya bilinen herhangi bir konuyu araştırıp dönem sonunda sevdiğimiz ders için belirli bir performans gösterip sunduğumuz konu bütününden oluşan sunu için hazırlanan kapaklara ödev kapağı denir.

Ödev kapakları hazırlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli kısım ise kapağın iç kısmı ile yani sunulan konu ile alakası olmasıdır.

Örneğin; edebiyat dersi için hazırlanan bir konunun kapağı tarih içeren içeriklerle hazırlanırsa bir bütün olmaktan çıkıp eksi puan almanıza neden olur. Bu sebeple konu ile bir bütün olacak şekilde hazırlanmalıdır ödev kapakları.

Ödev Kapakları Nasıl Hazırlanır?

Özellikle öğrencilerin yeteneklerinin ölçüsünde kendi fikirleri doğrultusunda düşünüp düzenlemeleri gerekmektedir.

Konu ile bir bütün oluşturacak şekilde A4 kağıdının; üst kısmına okul adını, alt tarafına öğrencinin adı, soyadı, okul numarası, sınıfı olmak üzere dersin adı ve öğretmenin adı yazılarak kağıdın en alt kısmına ödevin konusu belirtilecek şekilde isteğe bağlı sade olarak ya da konuyla ilgili görseller kullanılarak hazırlanır.

Görselleri kullanmadaki amaç konuyu hevesli bir şekilde araştırıp sunduğunuz anlamına gelir ki bu durum da ödevler puanlanırken sizi bir adım öne taşır. Çünkü görseller her zaman zihinde daha kalıcıdır ve gerekli özenin gösterilip gösterilmediğini anlatır.

Düşünün! Bir kitap alırken kitabın dışı ilginizi çekmediğinde onu almak ve okumak istemezsiniz. Ödev kapakları da bir kitabın bütününü oluşturduğundan özen göstererek hazırlandığında daha ilgi çekici ve göz alıcı olur.

Bu yüzden hayatımızın her alanında kendimiz için nasıl özen gösteriyorsak bizi hayata hazırlayan ödev ve sorumluluklarımız için de özen göstermeliyiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu