Araştırma

Nurettin Topçu Anadolu Lisesi

Sancaktepe, İstanbul’da yer alan ve lise tercih dönemi geldiğinde pek çok öğrenci tarafından detaylı bir şekilde incelenen Nurettin Topçu Anadolu Lisesi, misyonu ve vizyonu kapsamında dikkat çeken liseler arasında yer almaktadır. Anadolu liselerinin verdiği eğitimi öğrencilerine sağlayan ve her bir öğrenci için farklı alanlar oluşturan bu lise, tercih edilen liseler arasında yer almaktadır.

09.00-16.00 saatleri arasında hafta içi ders veren Nurettin Topçu Anadolu Lisesi, bünyesinde pek çok özellik barındırmaktadır. Diğer liselere kıyasla daha zengin imkanlar tanıması ve öğrencilere üst düzey eğitim vermeyi amaçlaması, hem ailelerin hem de öğrencilerin dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Lise hakkında merak edilenler ise aşağıda açıklanmıştır.

Nurettin Topçu Anadolu Lisesi Hakkında

Nurettin Topçu Anadolu Lisesi, hemen hemen ortalama eğitim düzeyine sahip olan ve bunun yanında çeşitli imkanlar tanıyan liselerden biridir. Nurettin Topçu Anadolu Lisesi kapsamında sunulan bazı imkanlar, şu şekilde açıklanabilir:

  • Yabancı dil eğitimi İngilizce ve Almancadır.
  • Fen laboratuarı, oyun salonu, çok amaçlı salon gibi pek çok derslik dışı alan bulunmaktadır.
  • 2020-2021 döneminde eğitime başlamasına rağmen oldukça geniş bir kadroya sahiptir.
  • İlçe merkezine yaklaşık 4 km uzaklıktadır.

Sıralanan bu temel bilgiler kapsamında Nurettin Topçu Anadolu Lisesi tanınabilir. Yukarıda da bahsedildiği gibi yeni bir lise olması ile birlikte yeni materyaller ve daha pek çok yeniliğe de ev sahipliği yapmaktadır.

Nurettin Topçu Anadolu Lisesi İletişim

Öğrenciler, tercih ettikleri lise ile iletişime geçmeyi tercih etmektedir. Hal böyle olunca kazanılan lisenin iletişim bilgileri, başlıca merak edilen konular arasında yer almaktadır. Nurettin Topçu Anadolu Lisesi de iletişim konusunda araştırılan liselerden biri haline gelmiştir. Öğrenciler, yararlanabilecekleri iletişim yollarını yakından incelemekte ve değerlendirmektedir.

Okul ile iletişime geçebilmek için temelde üç imkan sunulmaktadır. Birincisi telefon ile iletişime geçmektir. Okulun telefon numarası kullanılarak yetkili biri ile iletişim kurmak mümkündür. Bir diğer yöntem ise e-posta adresidir. Mail yolu ile iletişime geçilebilir. Sonuncusu ise okulu ziyaret etmek ve burada yer alan öğretmen veya müdürden gerekli bilgileri almaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu