Araştırma

Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi

İlk olarak meslek anlamında hizmet vermeye başlayan Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi, bulunduğumuz yıl içerisinde son mezunlarını vererek Anadolu lisesi olarak değiştirilmektedir. Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi, uzun yıllardır başarılı kadrosu ile verdiği hizmeti sürdürmekte ve nitelikli bireyleri geleceğe kazandırma vizyonunu devam ettirmektedir.

Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi öğrencileri, yalnızca eğitim alanında değil sosyal alanlarda da desteklenmektedir. Özellikle okulda yapılan sosyal aktiviteler ve spor destekleri ile öğrenciler hayata daha kaliteli bir şekilde hazırlanmaktadır.

Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı olan Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve okulda sunulan hizmetleri öğrenmek için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi, 10 tane dersliğe sahiptir.
  • Okul bünyesinde faaliyet gösteren öğretmen sayısı 45 olmaktadır.
  • Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrenci sayısı ise 600’ün üzerindedir.
  • Eğitim dili Türkçe olan bu kurum, İngilizce ve Fransızca yabancı dil eğitimleri de vermektedir.
  • Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi, yurtdışı kardeş okul projesinin yapıldığı eğitim kurumları arasındadır.
  • Eğitim hafta içi günleri saat 8.20 ile 16.10 saatleri arasındadır.
  • Okulun interneti ADSL bağlantılı olmakta ve ısıtma ise doğal gaz ile sağlanmaktadır.
  • Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi’nde desteklenen spor dalları masa tenisi, futsal, wushu, voleybol ve basketbol olmaktadır.
  • Okulda servis imkânı bulunmuyor olsa da, ulaşım için tercih edilebilecek sayısız otobüs bulunmaktadır.

Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi İletişim

Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi yönetimi ile iletişime geçmek isteyen vatandaşlar, Dumlupınar Mh. Hızırbey Cad. No: 211 Göztepe/Kadıköy İstanbul adresine mesai günleri içerisinde giderek yönetim kadrosu ile bizzat görüşme sağlayabilmektedir. 

Okul yönetimine e-posta ile ulaşmak isteyen bireyler ise Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi resmi web adresi olan https://kadikoymbasml.meb.k12.tr/ linkine tıklayarak “İletişim” sekmesini kullanabilmektedir. Bunların yanı sıra 0216 565 02 50 telefon numarası ve 0216 565 38 21 faks numarasını kullanarak iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Okulun sosyal medya hesabı olan ve gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı https://www.facebook.com/pg/mehmedbayazidlisesi/posts/ adresi üzerinden duyuruları takip edebilir ve okulun durumunu öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu