Hakkımızda

dershanem.net internet sitesi, 2016 yılında yayın hayatına başlamış ve 2021 yılında da ziyaretçilerini okul bilgileri konusunda bilgilendirmeyi amaçlayarak yoluna devam etmektedir.

Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgi amaçlıdır. Gerek ders olsun gerekse sınavlar konusunda olsun gündemi yakından takip ederek en doğru bilgileri vermeyi kendine ilke edinmiştir.

dershanem.net internet sitesinin tek uzantısı https://dershanem.net ‘dir. Başka hiçbir site ile doğrudan veya dolaylı şekilde bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Sitemizde yer alan bütün içeriklerin hakları dershanem.net’a aittir. İzinsiz alınması, kopyalanması, internet veya reel ortamlarda paylaşılması yasaktır.

dershanem.net’e ulaşmak için “İletişim” sayfasındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Ya da info@dershanem.net  e-posta adresinden iletilerinizi gönderebilirsiniz.

dershanem.net internet sitesi, internet reklamcılığında öncü Google Adsense internet reklamlarını kullanır. Google Adsense Politikaları’na aykırı içerikler üretmez. Telif hakları konusunda hassas davranır. Sitede kullanılan görsel ve videoların hepsi internet ortamında paylaşıma açık kanallardan alınarak yayımlanır.

Sitemizde yer alan görsel ve/veya videoların telif haklarının size ait olduğunu iddia ediyor ve kaldırılmasını istiyorsanız bize iletebilirsiniz. İlgili görsel/video ivedilikle kaldırılacaktır.

Her türlü görüş, düşünce, öneri, istek ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. Mesajınız ek kısa sürede cevaplandırılmaya çalışılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu