Neden Dershanem’i Seçmelisiniz?

dershanem

Okullar ve kolejler öğrencilerini eğitmek için karmaşık bir akademik model izlerler ve çoğu zaman en iyi uygulama değildir. Son çalışmalar, her öğrencinin benzersiz olduğunu ve öğrenmeye farklı bir yaklaşımla devam ettiğini göstermiştir. Eğitim enstitülerinin hepsi öğretmek için aynı modeli öğrenmekte zorlanırlar.

Dershanem.net olarak bizler  her öğrencinin kendi tarzında bir dahi olduğuna inanıyoruz. Bunun için bu platforma 03 yıl önce akademisyenlerin eksikliklerini telafi etmek ve bilgilerini öğretim modelimizle tamamlamak amacıyla asil bir amaç ile başladık. Öğrencileri,derslerini iyice anlamalarına yardımcı olmak için etkileşimli guide videoları, ilgi çekici konuşmalar, bilgilendirici makaleler, çalışma takipleri vb. Bu tür yararlı materyaller sadece öğrencileri eğitmekle sınırlı değildir, aynı zamanda çalışmalardaki eksikliklerinin farkında olmalarını sağlamak ve bilinçli bir öğrenme ortamını teşvik etmekle de sınırlıdır.

Misyonu:

  • Dershanem’de her öğrencinin kendine özgü öğrenme stilini göz önünde bulundurarak okul eğitiminin eksikliklerini gidermek için kaliteli, titiz bir eğitim veriyoruz.

  • Öğrencilerimizin yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın eğitimlerini sahiplenebilecekleri, arzu ettikleri hedeflere ulaşmak için istedikleri derslerde başarılı olabilecekleri bir ortam yaratırız.

  • İnteraktif videolar, ilgi çekici konuşmalar, bilgilendirici makaleler, bu hızlı 21. yüzyılda onlara rekabet avantajı sağlayan çalışma takipleri gibi yol gösterici materyallerle öğrencileri eğitim girişimlerine hazırlıyoruz.

Vizyon Beyanı:

Öğrenme kalitesini artırmak ve öğrencilere bilgilerini tamamlamalarına zaman ve yer kısıtlaması olmadan öğrenmede verimlilik ve etkinliği artırmalarına yardımcı olacak esnek online materyalleri sağlamak.

Başa dön tuşu