Araştırma

Artı Sonsuz Koleji

İstanbul’da özel bir eğitim kurumu olan Artı Sonsuz Koleji, hem ilkokul hem ortaokul hem de lise eğitimi vermektedir. 3 farklı şubeye sahip olan Artı Sonsuz Koleji’nin her bir şubesi, farklı bir eğitim düzeyi için açılmıştır. Artı Sonsuz Koleji, bilgi ve becerilerini doğru kullanabilen üretken bir nesil yetiştirmeyi felsefesi haline getirmiştir.

Artı Sonsuz Koleji’nde eğitim alan öğrenciler, oldukça nitelikli bir şekilde yetiştirilmektedir. Eğitim kadrosu da profesyonel olan bu eğitim kurumu, velilerden tam not almaktadır. Günümüzde yalnızca İstanbul’da hizmet veren Artı Sonsuz Koleji, İstanbul’un farklı noktalarında ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 3 kurum ile eğitim vermektedir.

Artı Sonsuz Koleji Hakkında

İstanbul’da yaşayan bireylerin tercih edebileceği özel eğitim kurumları arasında yer alan Artı Sonsuz Koleji, verdiği hizmetler ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu özel kurumun olanaklarını görmek ve kurum hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Artı Sonsuz Koleji; anlayışlı, saygılı, dürüst, eğitimli, donanımlı, ekip çalışmasına yatkın ve sosyal bireyler yetiştirmektedir.
  • Artı Sonsuz Koleji’nin bünyesinde faaliyet gösteren idari ve eğitmen kadro, alanında uzmandır.
  • Öğrencilere sadece eğitim alanında değil, sosyal alanda da yardımcı olan Artı Sonsuz Koleji, pek çok faaliyet sürdürmektedir.
  • Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını baz alarak verilen rehberlik servisi, öğrencilerin kendilerini tanımalarında ve planlı olmalarında yardımcı olmaktadır.

Artı Sonsuz Koleji İletişim

Artı Sonsuz Koleji hakkında daha fazla bilgi almak için yetkililer ile iletişime geçmek isteyen bireyler, direkt olarak kurumlara gidebilmekte ya da internet üzerinden görüşme sağlayabilmektedir. Artı Sonsuz Koleji yetkililerine bağlanmak için +90 216 376 30 30 (İlkokul), +90 216 427 00 74 (Anadolu – Fen Lisesi) numaralarını kullanabilirsiniz.

Artı Sonsuz Koleji’nin resmi internet sitesi olan http://www.artisonsuz.com.tr/ linkine tıklayarak da kayıt bilgilerini öğrenebilir, kurumları görüntüleyebilir a da sistem üzerinden iletişim formu doldurarak size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Artı Sonsuz Koleji’nin lise kampüsünü öğrenmek için tercih edebileceğiniz yollardan bir tanesi de kurumun resmi Facebook sayfasına (https://www.facebook.com/artisonsuzlise/) giriş yapmaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu