Aday Öğretmen Dosyası Formları, Doldurulmuş *Full *Versiyon *2022

Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
içeri kapak-resmi

Aday Öğretmen Dosyası Formları Doldurulmuş 2022 derledik, Aşağıdaki Aday Öğretmen Dosyası Formları linkine tıklayarak tüm dosyalara ulaşabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan okullara ilk atama ile atanan öğretmenler 1 yılını aday olarak geçirmekte bu öğretmenlerin eğitim alması, aday öğretmen formları doldurması, ve adaylık kaldırma sınavını başarılı bir şekilde geçmesi gerekmektedir. Bundan dolayı hazırlanması gereken evrak form ve tüm işlemleri aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz. Aday Öğretmenler için yapılacak çalışmalar Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından belirlenmiştir. Aday öğretmenlere için öncelikle danışman öğretmen görevlendirilmesi gerekiyor.

Aday Öğretmen Dosyası Formları Doldurulmuş 2022

Form 1; Aday öğretmen formları olarak ilk önce doldurulması gereken form 1 dir. Form 1 de öğretmenin çalışması günlük olarak planlanmış olup ders planlama, sınıf içi izleme, ders uygulaması, okul içi uygulama ve okul dışı uygulama kategorilerine göre doldurulmalıdır.

Bu form haftalık olarak doldurulup okul müdürü ve danışman öğretmen tarafından imzalanır.FORM 1 Aday Öğretmen çalışma formu indirme linki.

Aday öğretmen haftalık faaliyet raporu yani form 2 haftalık olarak düzenlenip aday öğretmen ve danışman öğretmen tarafından imzalanacaktır.

Form 2 de aday bilgileri kurum bilgileri, günlere göre yapılan çalışmalar, yapılan diğer faaliyetler ve bu çalışmaların değerlendirilmesi yer almaktadır. 27 haftaya ait 27 adet form 2 yi kendi bilgilerinize göre düzenleyebilirsiniz. FORM 2 Aday Öğretmen haftalık faaliyet raporu izleme formu indirme linki.

Form 3; Sınıf öğretmeni aday öğretmen formları içinde Form 3 yani aday öğretmen ders izleme formu haftalık olarak aday öğretmen tarafından hazırlanacaktır. FORM 3 Aday öğretmen ders izleme formu indirme linki.

form 4; Bu formu aday öğretmen danışman öğretmeninin dersini izleyerek edindiği kazanımlara göre dolduracaktır. bu form aday öğretmen tarafından imzalanmalıdır ve haftalık olarak doldurulmalıdır.Form 4; Danışman Öğretmen ders izleme formu indirme linki.

Aday Öğretmen Dosyası Formları (DOLDOROLMOŞ  ÖRNEK FULL VERSİYON 2020-2021)

İlginizi Çekebilecek Konuları

Güncel Yazılı Soruları

Lgs Puan Hesaplama MEB (2019-2020)

LGS Deneme Sınavı PDF İndir

2020 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları (ÖSYM)

TYT Deneme Sınavları PDF İndir (2019)

AYT Deneme Sınavları PDF İndir

Töder Türkiye Geneli (TYT-AYT) Denemeleri PDF

Lgs Puan Hesaplama MEB

Takdir Teşekkür Hesaplama

TYT Konuları ve Soru Dağılımları

AYT Konuları ve Soru Dağılımları

İLGİLİ YAZILAR

Motivasyon
Araştırma
Editör

Motivasyon Teknikleri; Motivasyonunuzu Arttıracak 10 Öneri

Ana Başlıklar;Motivasyon Nedir?Motivasyonunuzu Arttıracak 10 ÖneriÖzetle; Motivasyon nedir? Kaybedilen motivasyon nasıl kazanılır?  Motivasyon teknikleri nelerdir? Motivasyon, psikologların, sosyologların ve her türden bilim insanının onlarca yıldır