Araştırmaİlk, Orta Öğretim ve Lise Sınıfları

Aday Öğretmen Dosyası Formları, Doldurulmuş *Full *Versiyon *2022

Aday Öğretmen Dosyası Formları Doldurulmuş 2022 derledik, Aşağıdaki Aday Öğretmen Dosyası Formları linkine tıklayarak tüm dosyalara ulaşabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan okullara ilk atama ile atanan öğretmenler 1 yılını aday olarak geçirmekte bu öğretmenlerin eğitim alması, aday öğretmen formları doldurması, ve adaylık kaldırma sınavını başarılı bir şekilde geçmesi gerekmektedir. Bundan dolayı hazırlanması gereken evrak form ve tüm işlemleri aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz. Aday Öğretmenler için yapılacak çalışmalar Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından belirlenmiştir. Aday öğretmenlere için öncelikle danışman öğretmen görevlendirilmesi gerekiyor.

Aday Öğretmen Dosyası Formları Doldurulmuş 2022

aday öğretmen dosyası formları

Form 1; Aday öğretmen formları olarak ilk önce doldurulması gereken form 1 dir. Form 1 de öğretmenin çalışması günlük olarak planlanmış olup ders planlama, sınıf içi izleme, ders uygulaması, okul içi uygulama ve okul dışı uygulama kategorilerine göre doldurulmalıdır.

Bu form haftalık olarak doldurulup okul müdürü ve danışman öğretmen tarafından imzalanır.


aday öğretmen dosyası formları

Form 2; Aday öğretmen haftalık faaliyet raporu yani form 2 haftalık olarak düzenlenip aday öğretmen ve danışman öğretmen tarafından imzalanacaktır.

Form 2 de aday bilgileri kurum bilgileri, günlere göre yapılan çalışmalar, yapılan diğer faaliyetler ve bu çalışmaların değerlendirilmesi yer almaktadır. 27 haftaya ait 27 adet form 2 yi kendi bilgilerinize göre düzenleyebilirsiniz


aday öğretmen dosyası formları

aday öğretmen dosyası formları
aday öğretmen dosyası formları

Form 3; Sınıf öğretmeni aday öğretmen formları içinde Form 3 yani aday öğretmen ders izleme formu haftalık olarak aday öğretmen tarafından hazırlanacaktır.


aday öğretmen dosyası formları

Form 4; Bu formu aday öğretmen danışman öğretmeninin dersini izleyerek edindiği kazanımlara göre dolduracaktır. bu form aday öğretmen tarafından imzalanmalıdır ve haftalık olarak doldurulmalıdır


aday öğretmen dosyası formları

aday öğretmen dosyası formları

⇒ Aday Öğretmen Dosyası Formları (DOLDURULMUŞ  ÖRNEK FULL VERSİYON 2022-2023)

İlginizi Çekebilecek Konuları

⇒ Güncel Yazılı Soruları

⇒ Lgs Puan Hesaplama MEB (2019-2020)

⇒ LGS Deneme Sınavı PDF İndir

⇒ 2020 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları (ÖSYM)

⇒ TYT Deneme Sınavları PDF İndir (2019)

⇒ AYT Deneme Sınavları PDF İndir

⇒ Töder Türkiye Geneli (TYT-AYT) Denemeleri PDF

⇒ Lgs Puan Hesaplama MEB

⇒ Takdir Teşekkür Hesaplama

⇒ TYT Konuları ve Soru Dağılımları

⇒ AYT Konuları ve Soru Dağılımları

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu